Sprawdź, JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z naszą pracownią.

 

Potrzebujesz projektu całego mieszkania lub domu, czy może kuchni, łazienki? Nie ma problemu. W naszej pracowni tworzymy projekty zarówno pojedynczych pomieszczeń takich jak kuchnia, czy łazienka, jak i kompleksowe projekty wnętrz. Możesz równiesz wybrać złożoność projektu – od konsultacji pomagających w urządzeniu wnętrza, przez projekt koncepcyjny z wizualizacjami, do kompletnego projektu z dokumentacją techniczną i nadzorem autorskim, jak i wykończenia “pod klucz”. Poniżej przedstawiamy ogólny zarys przebiegu procesu projektowania.

1: Spotkanie z Klientem

Pierwsze spotkanie służy ustaleniu wspólnie z Klientem wstępnego kształtu projektu. Rozmawiamy o inspiracjach, preferencjach dotyczących kolorystyki, materiałów i stylistyki projektu. Po tym etapie możemy przystąpić do właściwego projektowania.

2: Projekt koncepcyjny

Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu koncepcyjnego zawierającego podstawowe widoki 3D, oraz rzuty. Skupiamy się na funkcjonalnym aspekcie projektu, ale wybieramy również wstępnie materiały i elementy wyposażenia. Następnie spotykamy się na omówienie koncepcji, nanosimy ewentualnie zmiany i korekty, po czym przystępujemy do kolejnego etapu, jakim jest tworzenie fotorealistycznych wizualizacji 3D.

3: Wizualizacje 3D

Dzięki fotorealistycznym wizualizacjom 3D jesteś w stanie ocenić dokładnie jaki będzie efekt projektowania. Jest to niewątpliwie najbardziej ekscytujący moment projektu, kiedy wreszcie możemy w pełnej krasie zobaczyć, jak będzie prezentować się wnętrze w rzeczywistości.

4: Dokumentacja techniczna

Etapem, który następuje po ukończeniu wizualizacji 3D jest przygotowanie dokumentacji technicznej, na którą składają się  między innymi rzuty pomieszczeń, widoki na ściany, wymiarowania płytek, rzuty instalacji elektrycznej, rzuty przyłączy wod-kan, projekty mebli, zestawienia ilościowe uzytych materiałów i wyceny. Jest tu wszystko, aby ekipa mogła sprawnie przenieść projekt z kart technicznych do rzeczywistości.

5: Przekazanie projektu

Po ukończeniu dokumentacji następuje przekazanie gotowego projektu Klientowi. Jeśli umowa nie obejmuje nadzoru i wykonawstwa, jest to ostatni etap projektu. Po oddaniu projektu istnieje również możliwość nadzoru i wykonawstwa całego projektu.

6: Nadzór autorski

Oferujemy pełną koordynację i nadzór nad spójnością projektu z jego wykonaniem. Czuwamy nad pracami wykończeniowymi, zamówieniami materiałów wykończeniowych, montażami poszczególnych elementów wyposażenia na miejscu inwestycji, oraz prawidłowym przebiegiem wykonywanych prac.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!

8 + 14 =