Marzysz o pięknym wnętrzu, w którym będziesz mógł się zrelaksować i zapomnieć o całym świecie?

Urządzimy Cię “pod klucz”! Dzięki temu, że łączymy projektowanie z wykonawstwem możemy sprawić, że zaprojektowana przestrzeń zostanie zrealizowana dokładnie tak, jak powinna. Powierzenie nam zarówno projektu, jak i wykonania zagwarantuje realizację zgodną z założeniami dotyczącymi użytych materiałów, elementów wyposażenia i jakości, a efekt będzie zapierał dech w piersiach.

Produkty renomowanych marek

Oszczędność 15% VAT

+

Sprawny przebieg prac

Odbiór prac w ustalonym terminie

Projekt "Pod Klucz"

Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów, oferujemy usługę kompleksowego wykończenia wnętrza "pod klucz". W tej opcji, po ukończeniu projektu wykonawczego  nasza ekipa wykonuje wszystkie prace budowlane i wykończeniowe, a my sprawujemy pełną kontrolę nad przebiegiem prac. Dodatkowo koordynujemy wszystkich podwykonawców, dokonujemy zamówień, płatności oraz koordynujemy transport materiałów na teren budowy. Po zakończeniu prac inwestor wprowadza się do w pełni wykończonego i uporządkowanego wnętrza.

Rozszerz swój pakiet usług

Poza standardową usługą wykończenia wnętrza, możesz zamówić za naszym pośrednictwem także całą zabudowę mebli na wymiar, sprzęt AGD, czy też system domu inteligentnego. Możemy przejąć na siebie wszelkie czynności związane z zamówieniami i dostawami wyposażenia, kontaktami ze stolarzami, czy sklepami. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych Klientów, dlatego też możemy przejąć wszystkie uciążliwe kwestie na siebie.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!

10 + 7 =